A koncert a Ferencvárosi Művelődési Központban lesz.
„Ne hagyja ki ezt az egyedülálló koncertet, ahol az olasz zeneszerző, Antonio Vivaldi halhatatlan műve, a Négy évszak csendül fel. Ez a különleges este egy vonósnégyes előadásában elrepíti a hallgatóságot Vivaldi zenei varázslatába.
Készüljön fel a koncertterem felejthetetlen hangulatára, ahol a vonós hangszerek hangja a természet körforgásának gyönyörű világába kalauzolja, ahogyan azt Vivaldi mestere rögzítette. A vonósnégyes előadásában megtapasztalhatja a tavasz frissességét, a nyár örömét, az ősz nyugalmát és a tél fagyos szépségét.
Ez a koncert nem csak zenét kínál. A terem több száz gyertyája varázslatos légkört teremt, amely tökéletesen kiegészíti Vivaldi mesterművét. A zene és a fény összhangja garantálja, hogy ez az este érzelmekkel teli, felejthetetlen élmény lesz.”
A legolcsóbb jegy 13.700,- Ft
JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2026.04.26.-án, vasárnap estig